حضور فولادفام در نمایشگاه اتومکانیکا 2019 استانبول
تاریخ نگارش : 1398/3/18

این نمایشگاه محل تلاقی و حضور شرکت های بزرگ و دارای سبک و برند در حوزه خدمات پس از فروش و قطعات یدکی ، سیالات ،باطری و تایر و لوازم جانبی تزئینی خودرو از سرتاسر جهان می باشد که هر2   ساله در کشور ترکیه به مدت 5 روز در آوریل برگزار می گردد .

از مهمترین اهداف حضور در این رخداد مهم :

·         معرفی فولادفام به بازار منطقه ای و جهانی

·         ارائه محصولات تولیدی در جنبه بصری و امکان برگزاری جلسات رو در رو با بازرگانان و مدیران تامین شرکت های قطعه ساز در زنجیره تامین خودرو

·         ارائه محصولات جدید به بازار کشورهای عربی و آفریقایی

·         شناسایی مسیرهای توسعه صادرات محصولات به کشورهای دیگر

·         تعامل با سایر سازندگان محصولات مشابه شرکت فولادفام برای همکاری و انتقال دانش

·         بدست آوردن منابع جدید تامین مواد اولیه

در این راستا نقطه قابل توجه حضور گسترده بازرگانان خارجی (بخصوص از کشورهای عربی و آفریقایی) است که نسبت به سال گذشته از استقبال بیشتری برخوردار بود . با توجه به تنوع محصولات فولادفام میزان بازدیدهای انجام شده به مراتب هم از نظر تعداد و هم از نظر تنوع مراجعه کنندگان چشمگیر بود .

بازرگانان بسیاری از کشورهای لبنان ، لیبی ، مصر ، عراق ، سوریه ، مراکش و حتی اروپایی و ترک در غرفه حضور یافته و مذاکرات قابل قبول و جدی برای همکاری داشتند .

از نکات ویژه حضور بازرگانان ایرانی در محل نمایشگاه و غرفه فولادفام به جهت عقد قرارداد و خرید محصولات در این دوره بود که در حال حاضر پیگیر نهایی جدی برای ارائه نمونه و شروع مذاکرات نهایی در دستور کار قرار دارد .

بازدید : 507 نفر