افتتاح خط تولید مجموعه پدال خودروی تارا در شرکت فولادفام
تاریخ نگارش : 1400/1/14

   روز شنبه دوم اسفندماه سال 1399  جناب آقای دکتر مقیمی ) مدیریت محترم عامل ایران خودرو) ، جناب آقای مهندس پیرمحمدی (مدیریت محترم عامل ساپکو) ، جناب آقای مهندس حسین پور (معاونت محترم تامین ساپکو) ، جناب آقای دکتر شاه مرادی (معاونت حقوقی استانداری استان البرز)، مهندس محبی نژاد (ریاست محترم انجمن صنایع همگن نیرو محرکه قطعه سازی استان البرز) ،جناب آقای مهندس زارعکار ( ریاست محترم اداره سمت شهرستان ساوجبلاغ ) و هیت محترم همراه از شرکت فولادفام بازدید داشتند که تشریف فرمایی این عزیزان را گرامی می داریم .

     دراین مراسم خط تولید مجموعه پدال خودرو ملی  " تارا " به  دست جناب آقای دکتر مقیمی افتتاح گردید تا گام دیگری در زمینه خودکفائی صنعت خودرو کشور برداشته شود . در ادامه ایشان و هیئت همراه ازخطوط تولید و آخرین دستاوردهای شرکت فولادفام بازدید بعمل آورده و در صحبت های خود به این نکته اشاره نمودند که[1] تعداد کثیری از قطعات زنجیره تامین  ایران خودرو توسط شرکت فولادفام تولید می شود  و این شرکت با گروه صنعتی ایران خودرو همکاری استراتژیک طولانی مدتی دارد .       

    شرکت فولادفام با سابقه درخشان ، نزدیک به 4 دهه با شرکت های ایران خودرو و سایپا همکاری تنگاتنگ داشته و طی این سال ها هر زمانی خودروسازان در فاز توسعه ، محصول جدیدی به بازار معرفی نمودند با  مشارکت فعال در عرصه خودکفایی قطعات و مجموعه ها توانسته است سهم قابل توجهی در این عرصه را به خود اختصاص دهد.

    آخرین دستاورد ما راه اندازی خط تولید  مجموعه پدال خودروی جدید " تارا " می باشد که با تکیه بر دانش مهندسی داخلی سازمانی و آخرین تکنولوژی های روز  نسبت به طراحی، توسعه و تولید اقدام شده است  .

در ادامه مراسم جناب آقای مهندس منتظمی مدیریت عامل شرکت فولادفام ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و تشکر از میمهانان گرامی گفتند : 

لازم میبینم که از تلاش شما عزیزان به خصوص جناب آقای دکتر مقیمی با مدیریت توانمندشون با وجود تمام تحریم های داخلی و خارجی در شرایطی که تمام عوامل بر ضد، تولید پایدار هستند تولیدی بی نظیر را در ایران خودرو رقم زدند و این زنجیره تأمین را با تمام سختی ها سرپا نگه داشتند تشکر ویژه کنم.

امید است با خودکفایی هر چه بیشتر محصولات جدید سهم بسزایی در کاهش وابستگی به شرکت های خارجی و آبادانی ایران عزیزمان داشته باشیم .[1] http://khabarkhodro.com/fa/news/610982/

بازدید : 168 نفر